Hakkımızda

Doğal Mineralli Kar Kaynak Suyu

Yeşilin maviyle kucaklaştığı ülkemizin en zengin ormanlarına sahip Samanlı Dağları’nın zirvesinden yeryüzüne çıkan Doğal Mineralli Kar Kaynak Suyu yaklaşık üç bin metrelik bakteri tutmayan hijyenik borularla üretim tesisine ulaştırılmaktadır. 

Kırk kilometrelik bir alanı kapsayan ve tamamen ormanlarla kaplı olan kaynak çevresi doğal zenginliğiyle herkesi büyüleyen bir manzara oluşturmaktadır. Özellikle kestane ağaçlarıyla kaplı orman gerek bitki örtüsü gerek toprak yapısıyla eşine az rastlanır bir doğal yapı oluşturmaktadır. Ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bu doğal çevre aynı zamanda sit alanı olarak devlet tarafından koruma altına da alınmıştır. En ideal mineralleri barındıran toprak yapısı sayesinde ideal kaynak suyunun oluşmasını sağlamaktadır.

Firmamız 2000 Yılında Kuruldu
Kar su, tam anlamıyla dorukların serinliğini bünyesinde taşıyarak tüketiciye ulaşmaktadır.
Hijyenik
Sağlıklı
Sertifikalı
karsu doğal kaynak suyu favicon

En doğal şekliyle yeryüzüne ulaşan Doğal Mineralli Kar Kaynak Suyu hiçbir kimyasal işleme tabi tutulmamaktadır. Özellikle bütün hijyen kurallarına azami dikkat gösterilerek el değmeden dolumu sağlanan Karsu, tam anlamıyla dorukların serinliğini bünyesinde taşıyarak tüketiciye ulaşmaktadır. Doğal yapısına herhangi bir müdahale yapılmadığından zengin mineral yapısı ile insan sağlığına sayısız katkıda bulunmaktadır. 

Tarihi ismi Reşat su olarak bilinen ve döneminde büyük ilgi gören şifası ve lezzetiyle meşhur olan bu suyu 2000 yılından itibaren Doğal Mineralli Kar Kaynak Suyu olarak insanların istifadesine sunulmaya başlanmıştır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İzmit gibi şehirlerde bayiler aracılığıyla dağıtımı yapılmaktadır.

İnsan sağlığına hizmet etmeyi hedef edinmiş olan Karsu, doğasında taşıdığı ayrıcalıklı lezzet ve şifasını her eve ulaştırmak için aralıksız çalışmaya devam etmektedir.. 

Suyumuz Hakkında

Mineral Tablosu

pH

7,33

Demir

2-5 mg/dm3

Sodyum

20-25 mg/dm3

Magnezyum

~46 mg/dm3

Sülfat

2-5 mg/dm3

Mangan

90-140 mg/dm3

Kar Su Tanıtım Videosu